2009 Сягуань Джа Джі

Новий

2009 рік, Сягуань Джа Джі, сирий пуер, гніздо 100 грам, з Далі, провінція Юннань.

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$6.94

  • Фасовка 100 грамм
  • Фасовка 75 грамм
  • Фасовка 50 грамм

Add to wishlist

Купить в один клик

Чайна фабрика Сягуань виробляє цей чай тривалий час.

Чайні гнізда - один з найстаріших продуктів в Юньнані. Йому вже більше ста років. Ця напівсферична форма вперше була виготовлена в 1902 році фабрикою Сягуань "Yong Chang Xiang".

Сягуаньська чайна фабрика виготовляла Джа Джі з моменту створення фабрики, а саме з 1941 року. Відбираючи високоякісне чайне листя, майстри виготовляли цей чай поєднуючи традиційні та наукові підходи . Чай отримував нагороди за прекрасну якість у Китаї, тепер він розцінюється як стандарт якості для сирих пуерів.

І зараз ви можете насолоджуватися цим дивовижним чаєм.

Приготування

- відламайте 5 грам від брикету на об’єм 100-150 мл;і

- прогрійте посуд окропом температурою 80°С;

- промийте чай окропом, швидко зливши воду

- залийте чай окропом на 5-10 секунд, і розлийте для пиття

- можна заварювати 10- 15 разів.

Або за методом Лу Юя.

 
Доставка

Доставка по Києву здійснюється кур'єром БЕЗКОШТОВНО, при сумі замовлення понад 800 грн. Якщо сума замовлення менше 800 грн., то плата за доставку становить 40 грн. Мінімальна сума замовлення 350 грн. Доставка здійснюється протягом 2-х днів з моменту замовлення (з 14:00 до 18:00). Час доставки попередньо узгоджується з замовником. У суботу та неділю в магазині вихідний день: замовлення приймаються і обробляються, тільки в електронному вигляді через Інтернет-магазин TeaState.com.ua, а доставка здійснюється в понеділок. При відсутності на складі обраного найменування або необхідної кількості товару, співробітники компанії обов'язково повідомлять Вам про це і запропонують заміну. Оплата замовлення при доставці кур'єром по Києву здійснюється готівкою гривнями кур'єру при отриманні продукції.

Доставка замовлень в регіони України

Доставка в регіони України здійснюється, тільки при реєстрації і замовленні через Інтернет-магазин TeaState.com.ua, мінімальна сума замовлення 350 грн.

Доставка здійснюється Новою поштою на склад або за вказаною Вами адресою. Оплата посилки і доставки проводиться в момент її отримання. Можлива передоплата на р / р в банку. Доставка займає 1-3 робочих дні. Як правило, наші клієнти отримують своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки замовлення. Відстежити доставку замовлення можна за допомогою сервісу Відстежити вантаж за номером ТТН на сайті "Нової Пошти". Номер товарно-транспортної накладної буде Вам відправлений по електронній пошті відразу після відправки замовлення.

Вартість доставки замовлення = вартість доставки товару з Києва + вартість доставки грошей за товар до Києва. Вартість доставки замовлення можна розрахувати за допомогоюкалькулятора на сайті компанії "Нової Пошти". У ціну доставки входить страховка. Вона становить 0,5% від ціни товару.

Вартість доставки - від 20 грн.

Примітки: Переконливе прохання при отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії за товарами, придбаними в Інтернет-магазині TeaState.com.ua направляйте на e-mail: hryshchenko@gmail.com